DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE ;

 Ekber Ticaret ikitelli de kuruluşundan bu yana hurda alım ve satımını yapmak ve bu malzemeleri yeniden ülke ekonomisine kazandırmak için faaliyete geçen firmamızın köklü bir geçmişi vardır.Firmamızın 1984 yılında Muhittin Yeşil tarafından kurulup 1993 yılında Oğulları Mustafa Yeşil ve Mutlu Yeşil ile aile şirketi haline gelmiştir.ikitelli de kurulduğundan bu zamana kadar her geçen zamanda hep yenilikçi fikirleriyle ikitelli Merkez Hurdacı şubemizde hizmet vermektedir.

 

 Firmamızın amaçlarımız arasında ; sektörde öncü ve tercih edilen firma olarak  müşterilerimize en geniş ürün yelpazesi ile hizmet etmektir. Kaliteli  ve Zamanında hizmet ile adı anılan bir firma olarak % 100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve tedariklerimiz ile karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli işbirlikleri kurmaktır. Ayrıca ikitelli Merkez olarak tüm istanbuldaki hurdacılık şubelerimiz ile tüm hurdalarınızdan komisyon almadan gerçek değerine nakit alımlar yapmaktayız.

 

Sizinde elinizde değerlendirilmeyi bekleyen, yer kaplayan hurdaya çıkmış malzemeleriniz varsa bizi arayın değerinde ve adresinizden hurdalarınızı alalım. Tüm istanbulda şubelerimiz bulunmaktadır.


Tüm hurdalarınıza en iyi fiyatı biz veriyoruz.Komisyoncu hurdacı firması değiliz.Kesinlikle en yüksek demir hurdası fiyatları en yüksek bakır hurdası kilogram fiyatları krom hurdası kilo fiyatı en yüksek alüminyum hurdası kilo fiyatları gerçek değerine en yüksek çelik hurdaları en iyi fiyatları kurşun hurdaları en yüksek fiyatlı kablo hurdaları gerçek değerine bildiğiniz hurda fiyatlarının daha fazlasına komisyonsuz alıyoruz.istanbulun en iyi hurdacısıyız garanti ediyoruz.

 

 0 212 282 98 65 - 0 532 610 38 02 - 0 535 220 66 33 - 0 535 676 20 98 nolu telefonlarımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7 gün / 24 saat hizmetinizdeyiz. Tüm Hurdalarınızı adresinizden alıyoruz. Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Bize satmak istediğiniz hurda, demir, çelik, Paslanmaz, alüminyum, bakır, dkp, plastik gibi her türlü hurda ve malzemelerinizi telefon yada email ile detaylarıyla bildirebilirsiniz. E-mail için : Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız e-posta adresini kullanınız.

 

ikitelli Merkez Şubemizde Genel Olarak Alımını Yaptığımız Hurda Çeşitleri

1- Demir Hurdaları Alımı
2- Kablo Hurdaları Alımı
3- Bakır Hurdaları Alımı
4- Sarı Pirinç Hurdaları Alımı
5- Çinko Hurdaları Alımı
6- Kurşun Hurdaları Alımı
7- Sert Alüminyum Hurdaları Alımı
8- Alüminyum Hurdaları Alımı
9- Krom Hurdaları Alımı
10- Plastik Hurdaları Alımı
11- Kağıt Hurdaları Alımı
12- Antiminyum Hurdaları Alımı

 

Ayrıca ;

 Fabrika hurdaları, fabrika kesim ve doğrama işleri, hurda fabrika yıkım işlemleri, temizleme işlemleri, hurda değerlendirme işlemleriniz itina ile yapılır.Fabrika bozuk hurdaya çıkmış makineleri alıyoruz ayrıca her türlü fabrika atık hurdalarını değerine alıyoruz.


ikitelli Merkez Hurdacılık Şubemizdeki Kalite Politikamız :

 

istanbul ikitelli Merkez Hurda Alımı Firması olarak: Geri dönüşüm sektöründe toplam kalite yönetim felsefesini benimsemiş ve kalite yönetim sisteminin
sürekli iyileştirilmesini sağlayan,  Uzun süreli kalite hedeflerini belirlemiş ve bu hedeflerini periyodik olarak gözden geçiren, ikitelli hurdacılık merkez şubemizdeki çalışanlarını da bu hedefler doğrultusunda yönlendirmiş,  Tedarikçilerinin, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini ilke edinmiş,  Sürekli gelişen, yenilenen bir hizmet anlayışına bağlı kalarak sosyal sorumluluklarını yerine getirmektir.

 

ikitelli - istanbul - Türkiye

Büyük ikitelli Hurdacısı

 
free poker
istanbul HURDACISI HURDACI